Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Red
lv: Sarkans

en: or
lv: vai

en: Green
lv: Zaļš

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Site logo
lv: Vietnes logo
