Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
