Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Highlighted
nn: Utheva
