Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Home page
os: Сæйраг фарс

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
