Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Home page
pl: Strona domowa

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Red
pl: Czerwony

en: or
pl: lub

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Yellow
pl: Żółty

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Go to
pl: Idź do

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Site logo
pl: Logo strony

en: Header menu
pl: Menu nagłówka

en: Footer menu
pl: Menu stopki
