Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: or
ps: او

en: Site logo
ps: پاڼې نښان
