Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Home page
ro: Acasă

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Red
ro: Roșu

en: or
ro: sau

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Site logo
ro: Logo sit

en: Footer menu
ro: Meniu subsol
