Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Home page
sl: Domača stran

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Red
sl: Rdeča

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
