Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Home page
ta: முதற்பக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: or
ta: அல்லது

en: First sidebar
ta: முதல் பக்கபகுதி

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை

en: Footer menu
ta: அடிக்குறிப்பு பட்டி
