Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Home page
ug: باش بەت

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Brown
ug: قوڭۇر

en: Site logo
ug: بېكەت لوگوسى

en: Dark green
ug: قېنىق يېشىل
