Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Help
uk: Довідка

en: Menu
uk: Меню

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Red
uk: Червоний

en: or
uk: або

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Violet
uk: Фіолетовий

en: Pink
uk: Рожевий

en: Green
uk: Зелений

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Yellow
uk: Жовтий

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Go to
uk: Перейти

en: Brown
uk: Коричневий

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Branding
uk: Брендування

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу
