Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Home page
vi: Trang nhà

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Red
vi: Đỏ

en: Violet
vi: Cây hoa tím

en: Green
vi: Xanh lá

en: Orange
vi: Da cam

en: Yellow
vi: Vàng

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Go to
vi: Đi tới

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Site logo
vi: Logo trang web

en: Branding
vi: Thương hiệu
