Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Home page
af: Tuisblad

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom
