Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: or
ar: أو

en: You are here
ar: أنت هنا

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Branding
ar: العلامة التجارية
