Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Home page
bn: নীড় পাতা

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: You are here
bn: আপনি এখানে
