Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Home page
ca: Portada

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Red
ca: Vermell

en: or
ca: o

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Green
ca: Verd

en: Yellow
ca: Groc

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Site logo
ca: Logotip del lloc

en: Header menu
ca: Menú de la capçalera
