Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Red
cs: Červená

en: or
cs: nebo

en: You are here
cs: Jste zde

en: Green
cs: Zelená

en: Yellow
cs: Žlutá

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Site logo
cs: Logo webu

en: Footer menu
cs: Menu patičky
