Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Red
eo: Ruĝa

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Green
eo: Verda

en: Yellow
eo: Flava
