Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Home page
es: Página de inicio

en: None
es: Ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Help
es: Ayuda

en: Menu
es: Menú

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Red
es: Rojo

en: or
es: o

en: Purple
es: Púrpura

en: You are here
es: Usted está aquí

en: Violet
es: Violeta

en: Pink
es: Rosa

en: Green
es: Verde

en: Orange
es: Naranja

en: Yellow
es: Amarillo

en: First sidebar
es: Primera barra lateral

en: Second sidebar
es: Segunda barra lateral

en: Go to
es: Ir a

en: Highlighted
es: Destacado

en: Site logo
es: Logo del sitio

en: Branding
es: Nombramiento

en: Footer menu
es: Menú del pie
