Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Name
fil: Pangalan

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: First sidebar
fil: Unang baras sa gilid

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin

en: Site logo
fil: Logo ng sityo
