Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Content
id: Konten

en: Home page
id: Beranda

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Red
id: Merah

en: or
id: atau

en: You are here
id: Anda di sini

en: Green
id: Hijau

en: Orange
id: Oranye

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Go to
id: Pergi ke

en: Light blue
id: Biru muda

en: Site logo
id: Logo situs

en: Footer menu
id: Menu footer
