Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Home page
ja: ホームページ

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Red
ja: レッド

en: or
ja: または

en: You are here
ja: 現在地

en: Green
ja: グリーン

en: Yellow
ja: イエロー

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Site logo
ja: サイトロゴ

en: Footer menu
ja: フッターメニュー
