Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Home page
kk: Басты бет

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
