Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
