Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
