Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Home page
mr: मुख्य पान

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत
