Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Home page
oc: Pagina d'acuèlh

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Red
oc: Roge

en: or
oc: o

en: Purple
oc: Violet

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Orange
oc: Irange

en: Yellow
oc: Jaune

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Site logo
oc: Logo del site

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
