Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
