Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: or
se: dahje

en: Go to
se: Mana
