Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu
