Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Name
sr: Име

en: Menu
sr: Мени

en: Footer
sr: Подножје

en: Branding
sr: Брендирање
