Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Content
te: సారము

en: Home page
te: ముంగిలి పేజీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Help
te: సహాయం

en: Menu
te: మెనూ

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ
