Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: Home page
ur: آبائی صفحہ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Help
ur: مدد

en: Menu
ur: مینیو

en: Header
ur: ہیڈر
