Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: You are here
be: Вы тут

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Highlighted
be: Выдзелены
