Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Home page
bo: གཙོ་ངོས

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: or
bo: ཡང་ན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Site logo
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་རྟགས
