Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Home page
da: Forside

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Red
da: Rød

en: or
da: eller

en: Purple
da: Lilla

en: You are here
da: Du er her

en: Green
da: Grøn

en: Yellow
da: Gul

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer menu
da: Footer-menu
