Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: or
el: ή

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Site logo
el: Λογότυπο ιστοτόπου

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου
