Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Home page
et: Avaleht

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Red
et: Punane

en: or
et: või

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Green
et: Roheline

en: Yellow
et: Kollane

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Footer menu
et: Jaluse menüü
