Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Home page
eu: Azala

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: or
eu: edo

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Site logo
eu: Gunearen logoa
