Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Home page
fr: Page d'accueil

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Red
fr: Rouge

en: or
fr: ou

en: Purple
fr: Violet

en: Pink
fr: Rose

en: Green
fr: Vert

en: Yellow
fr: Jaune

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale

en: Go to
fr: Aller sur

en: Brown
fr: Marron

en: Light blue
fr: Bleu clair

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Site logo
fr: Logo du site

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page
