Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Home page
he: דף הבית

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: or
he: או

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Ruby
he: רוּבי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Site logo
he: לוגו

en: Branding
he: מיתוג

en: Header menu
he: תפריט בראש הדף

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
