Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Home page
hi: मुख पृष्ठ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Help
hi: मदद

en: Menu
hi: सूची

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: or
hi: अथवा

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Footer menu
hi: फुटर मेनू
