Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Home page
hu: Címlap

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Menu
hu: Menü

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Red
hu: Vörös

en: or
hu: vagy

en: Purple
hu: Bíbor

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Violet
hu: Bíbor

en: Pink
hu: Rózsaszín

en: Green
hu: Zöld

en: Orange
hu: Narancs

en: Yellow
hu: Sárga

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Brown
hu: Barna

en: Light blue
hu: Világoskék

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Site logo
hu: Webhelylogó

en: Branding
hu: Márkázás

en: Dark green
hu: Sötétzöld

en: Header menu
hu: Fejléc menü

en: Footer menu
hu: Lábléc menü
