Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
