Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Home page
is: Heimasíða

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: or
is: eða

en: Site logo
is: Nafnmerki vefs
