Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: or
it: o

en: Purple
it: Viola

en: Pink
it: Rosa

en: Green
it: Verde

en: Orange
it: Arancione

en: Yellow
it: Giallo

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Site logo
it: Logo del sito
