Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Red
lt: Raudona

en: or
lt: arba

en: Purple
lt: Violetinė

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Yellow
lt: Geltona

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu
