Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു
