Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Home page
my: အဖွင့် စာမျက်နှာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Site logo
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ အမှတ်တံဆိပ် (အမှတ်အသား)
