Rijkshuisstijl (Dutch Government Branding) (7.x-3.0-beta3) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Home page
pt: A página inicial

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Red
pt: Vermelho

en: or
pt: ou

en: You are here
pt: Está aqui

en: Green
pt: Verde

en: Orange
pt: Laranja

en: Yellow
pt: Amarelo

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Site logo
pt: Logótipo do sítio

en: Footer menu
pt: Menu de rodapé
